Angie

 

REMEMBER THIS FRAGRANCE Lanturn (FCI)

 

INTERCHAMPION C.I.E.

Champion Polski

Champion Litwy

Champion Macedonii

Młodzieżowy Champion Polski

 

r. CACIB = CACIB - Częstochowa 2016 ( judge - Tatiana Urek )
CACIB - Częstochowa 2017 ( judge - Grzegorz Weron - PL )
CACIB - Skopje 2017 - Macedonia ( judge - Blazho Ponchev - MK )
CACIB - Wilno 2017 -Litwa ( judge - Laurent Pichard - S)

 

Dyplom IIIo Konkursu Pracy Tropowców

 

data ur.: 20.11.2014r.
imię domowe: Angie
maść: biało - pomarańczowa z przesianiem / orange roan
status: - suka hodowlana

 

Badania

 

prcd-PRA - N/N clear - (rodzice/parents)
FN - N/N clear - (rodzice/parents)

HD A

 

GALERIA Angie

 Potomstwo

 

Miot N

 

RODOWÓD


Osiągnięcia

 

Best Of GRUP II (BOG II) x 1

BIS Working Dog II x 1

BIS Working Dog III x 1

BIS Working Dog IV x 2

Zwycięzca Rasy (BOB) x 5

Najlepsza Płci Przeciwnej (BOS) x 3

Najlepsza Suka w Rasie x 8

Najlepszy Pies Użytkowy x 6

CACIB x 3

res. CACIB = CACIB x 1

res. CACIB x 2

CWC/CAC x 17

Najlepszy Junior w Rasie (Best Junior) x 1

Zwycięzca Młodzieży (JCAC) x 3

Najlepsze Szczenie w Rasie (Best Puppy) x 1

 

Wystawy

 

Data Miejsce Ranga Sędzia Klasa Ocena Lokata Osiągnięcia
2015
24.05
Gostynin
krajowa
Andrzej Stępiński (PL) szczeniąt
wybitnie obiecująca 1/2
Best Puppy
30.08
Białystok
międzynarodowa
Czechowski Krzysztof (PL) młodzieży
doskonała
1/2
Zwycięzca Młodzieży
(JCAC)
06.09
Iłża
krajowa Dusko Piljevic (SRB) młodzieży doskonała 1
Zwycięzca Młodzieży
(JCAC), Best Junior
10.10
Spała
krajowa Leszek Salamon (PL) młodzieży doskonała 2/2 -
11.10
Zabrze
krajowa Andrzej Kaźmierski młodzieży doskonała 1/2 Zwycięzca Młodzieży
(JCAC)
2016
16.07
Legnickie Pole
krajowa Małgorzata Lorenc (PL)
pośrednia
doskonała 1
CWC, NDSwR, BOS
17.07
Legnickie Pole krajowa Bożena Banasiewicz (PL)
pośrednia doskonała 1
CWC, NDSwR
23.07
Konopiska
międzynarodowa Tatiana Urek (SLO) pośrednia doskonała I/3
CWC, res. CACIB=CACIB
2017
22.01
Lubin
krajowa
Janusz Opara (PL)
otwarta
doskonała
1
CWC, NDSwR, BOB
10.06
Serbia
klubowa
Michael Masters (UK) otwarta doskonała 3/5
-
08.07
Warszawa
międzynarodowa
Sergei Slukin ()
otwarta doskonała 2/3
-
22.07 Częstochowa międzynarodowa Grzegorz Weron (PL) otwarta doskonała 1/2 CWC, NDSwR, CACIB, BOS
21.10
Skopje (Macedonia) międzynarodowa Blazho Ponchev (MK) championów
doskonała 1
CAC, CACIB, BOB, BOG II
22.10 Skopje (Macedonia) międzynarodowa Igor Drobnjak (MNE) użytkowa doskonała 1 CAC, r.CACIB
10.12 Nowy Dwór Maz. krajowa Grzegorz Robak (PL) użytkowa doskonała 1 CAC
16.12 Wilno (Litwa)
międzynarodowa Laurent Pichard (S) championów doskonała 1 CAC, Winner, CACIB, BOS
17.12 Wilno (Litwa) międzynarodowa Zofia Konderla (PL) championów doskonała 1 CAC, r.CACIB
2018
18.08 Białystok krajowa Jerzy Olszewski (PL) użytkowa doskonała 1

CAC, Best Working Dog,
BIS Working Dog II

19.08 Białystok międzynarodowa Mariia Gvozdieva (UA) championów doskonała 4/6 -
25.08 Gostynin krajowa Jadwiga Konkiel (PL) użytkowa doskonała 1 CAC, Best Working Dog,
NDSwR, BOB
27.10 Pruszków krajowa Madsen Borregaard Jessie (DK) użytkowa doskonała 1 CAC, Best Working Dog,
NDSwR, BOB
09.12 Nowy Dwór Maz. krajowa Małgorzata Supranowicz (PL) użytkowa doskonała 1 CAC, Best Working Dog,
NDSwR, BOB, BIS Working Dog III
      2019 
 01.06  Uzarzewo  krajowa Renata Niklasiewicz (PL)   użytkowa doskonała  1
CAC
 01.06  Uzarzewo klubowa   Tina Beswick (UK)  użytkowa doskonała    3/5  -
 09.06  Bytom  międzynarodowa  Fallon Clodagh (IE)  championów doskonała     3/6  -
 19.10  Piotrków Tryb.  krajowa   Magdalena Świętoń (PL)  użytkowa  doskonała     1 CAC, Best Working Dog,
BIS Working Dog IV
20.10 Piotrków Tryb. krajowa  Piotr Król (PL) użytkowa doskonała    1 CAC, Best Working Dog,
BIS Working Dog IV