Molly

Bleper's (FCI) Forest's Fragrance

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

Dyplom 1o Konkursu Pracy Tropowców

data ur.: 19.10.2009r.
imię domowe: Molly
maść: biało - pomarańczowa z przesianiem / orange roan
status:
ZAGINĘŁA !! 06.01.2013r. :(

Badania

prcd-PRA - N/N clear - (rodzice/parents)
FN - N/N clear
HD A - stawy biodrowe normalne

GALERIA

szczenię/puppy
młodzież/junior
dorosła/adulit

Potomstwo

Miot F

Rodowód


Osiągnięcia

Best of Grup IV (BOG IV) x 1

Zwycięzca Rasy (BOB) x 1

Zwycięzca (BOS) x 1

CWC x 5

Best in Show Junior II (BIS Junior II) x 2

Najlepszy Junior w Rasie (Best Junior) x 3

Zwycięzca Młodzieży x 4

Najlepsze Szczenię w Rasie (Best Puppy) x 2

Najlepsze Baby w Rasie (Best Baby) x 1

Wystawy

Data Miejsce Ranga Sędzia Klasa Ocena Lokata Osiągnięcia
2010
27.03 Katowice międzynarodowa Anselmo Alves Mauro (BR) baby wybitnie obiecująca 1 Best Baby
24.04 Opole międzynarodowa Shamil Abrakimov (RUS) szczeniąt wybitnie obiecująca 2/2 -
30.05 Płock krajowa Maciej Wytyk (PL) szczeniąt wybitnie obiecująca 1 Best Puppy
11.07 Warszawa międzynarodowa Stefan Stefik (SK) szczeniąt wybitnie obiecująca 1/3 Best Puppy
07.08 Legnickie Pole krajowa Leszek Siejkowski (PL) młodzieży doskonała 1 -
08.08 Legnickie Pole krajowa Dorota Witkowska (PL)
BOG: Krystyna Sajnóg (PL)
młodzieży doskonała 1 Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie,
BOB, BOG IV
29.08 Białystok międzynarodowa Świętoń Magdalena (PL)
BIS Junior: Senashenko Ekaterina (RUS)
młodzieży doskonała 1/2 Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie,
BIS Junior II
05.09 Włocławek krajowa Małgorzata Lorenc (PL) młodzieży doskonała 1 Zwycięzca Młodzieży
11.09 Warszawa krajowa Stanisław Firlik (PL)
BIS Junior: Slukin Siergiej (UA)
młodzieży doskonała 1/2 Zwycięzca Młodzieży,
Najlepszy Junior w Rasie,
BIS Junior II
18.09 Czerniejewo klubowa Linda Robinson /W. Brytania/ młodzieży bardzo dobra    
14.11 Kielce międzynarodowa Jurate Butkiene (LT) młodzieży bardzo dobra    
2011
05.03 Jarosław krajowa Świętoń Magdalena (PL) pośrednia doskonała 1/2 CWC
01.05 Dobre Miasto krajowa Zofia Konderla (PL) pośrednia doskonała 1 CWC
29.05. Gostynin krajowa Wojciech Trzebiecki (PL)
pośrednia doskonała 1 CWC, Zwycięzca
28.08 Białystok międzynarodowa Vladimir Piskay (SK) pośrednia doskonała 1 CWC
17.09 Gostynin krajowa Wojciech Burski (PL) otwarta doskonała 1/2 CWC