Roni

Bleper's (FCI) Follow Your Heart

 

ZWYCIĘZCA POLSKI '12

 

Champion Polski Weteranów
Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy '11

Nominacja na Crufts 2013

 

CACIB - Katowice 2012 ( judge - Mr. Frank Kane )
CACIB - Łódź 2012 ( judge - Mr. Tamas Jakkel )
CACIB - Poznań 2012 ( judge - Mr. Dusko Piljevic )

 

data ur.: 03.11.2010r.
imię domowe: Roni
maść: biało - pomarańczowa z przesianiem / orange roan
status: na emeryturze :)

 

Badania

prcd-PRA - N/N clear - (rodzice/parents)
FN - N/N clear

oczy klinicznie zdrowe 2013r.
serce klinicznie zdrowe 2017r., 2019r.
HD A

GALERIA

szczenię/puppy
dorosła/adulit

Potomstwo

Miot K, Miot R, Miot H

Rodowód

 

Osiągnięcia

 

Best of Grup III (BOG III) x 3

Zwycięzca Rasy (BOB) x 3

CACIB x 3

Zwycięzca (BOS) x 4

CWC x 8

Best In Show Veteran I (BIS Veteran I) x 1

Best In Show Veteran II (BIS Veteran II) x 1

Best In Show Veteran III (BIS Veteran III) x 1

Najlepszy Weteran w Rasie (Best Veteran) x 8

Zwycięzca Weteran x 8

Best in Show Oddziału Legionowo III x 1

Best in Show Junior I (BIS Junior I) x 1

Best in Show Junior III (BIS Junior III) x 1

Najlepszy Junior w Rasie (Best Junior) x 4

Zwycięzca Młodzieży x 5

Best in Show PUPPY II (BIS Puppy II) x 1

Najlepsze Szczenie w Rasie (Best Puppy) x 2

Best in Show BABY I (BIS Baby I) x 2

Najlepsze Baby w Rasie (Best Baby) x 5

 

Wystawy

 

Data Miejsce Ranga Sędzia Klasa Ocena Lokata Osiągnięcia
2011
05.03 Jarosław krajowa Elżbieta Chwalibóg (PL)
finały BIS Baby: Anna Rogowska (PL)
baby wybitnie obiecująca 1 Best Baby,
BIS BABY I
19-20.03 Katowice międzynarodowa Ana Beatriz KNOLL (BR) baby wybitnie obiecująca 1 Best Baby
10.04 Nowy Dwór Maz. krajowa Barbara Szczepkowska (PL) baby wybitnie obiecująca 1 Best Baby
17.04 Lublin krajowa Wojciech Trzebiecki (PL) baby wybitnie obiecująca 1 Best Baby
01.05 Dobre Miasto krajowa Zofia Konderla (PL)
finały BIS Baby: Jakub Kruczek (PL)
baby wybitnie obiecująca 1 Best Baby,
BIS BABY I
29.05 Gostynin krajowa Wojciech Trzebiecki (PL) szczeniąt wybitnie obiecująca 1/2 Best Puppy
16-17.07 Warszawa międzynarodowa Erling Kjaer Pedersen (DK)
finały: Barbara Szczepkowska (PL)
szczeniąt wybitnie obiecująca 1 Best Puppy,
BIS PUPPY II
07.08 Chojnice krajowa Leszek Siejkowski (PL)
finały BIS Junior: Wyacheslav Werbitskij (BY)
finały BOG: Leszek Siejkowski (PL)
młodzieży doskonała 1/3 Zwycięzca Młodzieży,
Naj. Junior w Rasie, BOB,
BIS Junior-III, BOG-III
28.08 Białystok międzynarodowa Vladimir Piskay (SK) młodzieży doskonała 1/3 Zwycięzca Młodzieży
17.09 Gostynin krajowa Wojciech Burski (PL) młodzieży doskonała 1 Zwyciezca Młodzieży,
Naj. Junior w Rasie
01.10 Jovariskes (Litwa) klubowa Dusko Piljevic (SRB)
młodzieży doskonała 1/3
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2011,
Naj Junior w Rasie,
BIS Junior I
11.12 Nowy Dwór Maz. krajowa Andrzej Szutkiewicz (PL)
młodzieży doskonała 1 Zwyciezca Młodzieży,
Naj. Junior w Rasie
17.12 Wilno (Litwa) międzynarodowa Ligita Zake (LT) młodzieży doskonała 2/2 -
18.12 Wilno (Litwa) międzynarodowa Vladimir Piskay (SK) młodzieży doskonała 2/2 -
2012
11.02 Bydgoszcz krajowa Andrzej Stępiński (PL) pośrednia doskonała 1/2 CWC
12.02 Bydgoszcz krajowa Zlatko Kraljić (HR) pośrednia doskonała 1 CWC
17.03 Katowice międzynarodowa Frank Kane (GB) pośrednia doskonała 1/7 CWC, Zwycięzca, CACIB,
BOB, BOG III
06.05 Łódź międzynarodowa Tamas Jakkel (H) pośrednia doskonała 1/5 CWC, Zwycięzca, CACIB
27.05 Gostynin krajowa Małgorzata Lorenc (PL) pośrednia doskonała 1 CWC
19.08 Toruń krajowa Jan Ryk (PL)
otwarta doskonała 1 CWC, Zwycięzca
22.09 Bydgoszcz klubowa Angela Hackett (GB) pośrednia doskonała 1 CWC
21.09 Poznań międzynarodowa Dusko Piljevic (SRB) pośrednia doskonała 1/7

CWC, CACIB,
Nominacja CRUFTS'13
ZWYCIĘZCA POLSKI '12

2013
06.10 Bydgoszcz klubowa Sarah Amos-Jones (GB) championów doskonała 3/6 -
2018
09.12 Nowy Dwór Maz. krajowa Małgorzata Supranowicz (PL) weteranów doskonała 1 Veteran Winner, Best Veteran
16.12 Lublin międzynarodowa Anna Bogucka (PL) weteranów doskonała 1 Veteran Winner, Best Veteran
2019
03.02 Nowy Dwór Maz. krajowa Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
weteranów doskonała 1 Veteran Winner, Best Veteran
BOB, BIS Odz. III, BOG III
09.02 Katowice międzynarodowa Frank Kane (GB) weteranów doskonała 1/2 Veteran Winner, Best Veteran
BIS Veteran III
 31.03  Warszawa  międzynarodowa  Roxana  Birk (DK)  weteranów doskonała  1/2  Veteran Winner, Best Veteran
01.06 Uzarzewo krajowa Renata Niklasiewicz (PL) weteranów doskonała 1 Veteran Winner, Best Veteran
BIS Veteran I
01.06 Uzarzewo klubowa Tina Beswick (GB) weteranów doskonała 2/2 -
09.06 Bytom międzynarodowa Fallon Clodagh (IE) weteranów doskonała 1 Veteran Winner, Best Veteran
20.10 Piotrków Tryb, krajowa Piotr Król (PL) weteranów doskonała 1 Veteran Winner, Best Veteran
BIS Veteran II