Witamy Serdecznie na Stronie hodowli Lanturn FCI

Zaczynamy Nowy Rok ^^

Wszystkie maluszki z miotów U i S są w nowych domkach, życzymy im wspaniałych,

szczęśliwych i długich lat życia !

Na ten rok planujemy miot Cocker Spanieli Angielskich oraz West Highland White Terrierów.

 

Wszystkich zainteresowanych maluszkami z naszej hodowli

zapraszam do kontaktu :)

 

10.02.2024r. - Gliwice

 

Do Gliwic pojechaliśmy rekreacyjnie, wiedząc że stawka wysoka ^^ Parker - PARKER Forever Together otrzymał ocenę doskonałą lokatę 4 na pięć zgłoszonych piesków w klasie młodzieży. Pokazał się wspaniale razem z ciocią Dominiką <3 Na wystawie była tez nasza maleńka Navi - UNDERSTAND EVERYTHING Lanturn która czuła się w gwarze wystawy bardzo dobrze, socjalizacja przebiegła super. Po ocenach razem z ciocią Ewelinką przebiegła się po ringu wystawowym to był jej pierwszy raz na ringówce :D Poszła bardzo fajnie jestem dumna z dziewczynki <3 Już niedługo sama zadebiutuje na ringu :)

27.01.2024r. - Nowy Champion !!

 

Daleko od domu bo aż w Lubinie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, na której nasz mały Parker - PARKER Forever Together otrzymał ocenę doskonałą lokatę 1 na 3 zgłoszone samce w klasie młodzieży, Zwycięzcę Młodzieży (JCAC), J-CACIB oraz w porównaniu z suczką tytuł Najlepszy Junior w Rasie (BOB Junior). Tym samym nasz młody chłopczyk w wieku 9 miesięcy spełnił wszystkie warunki aby stać się Młodzieżowym Championem Polski !!

Na tej samej wystawie nasz wychowanek Syriusz- ETERNAL LEADER Lanturn otrzymał ocenę doskonałą lokatę 1 na 2 zgłoszone pieski w klasie pośredniej, CAC oraz r. CACIB !! Bardzo się cieszymy i Gratulujemy Właścicielom Syriuszka <3

Oczywiście podziękowania należą się cioci Ewelince za grooming i prezentacje Parkerka - Ogromnie Dziękuję <3

 

PARKER Forever Together

New Junior Polish Champion

21.01.2024r. - 2xCACIB Bratysława.

 

W weekend wybraliśmy się na dwie Międzynarodowe wystawy w Bratysławie na Słowacji.  Parker - PARKER Forever Together otrzymał 2 x oceny doskonałe lokatę 1 oraz w porównaniu z dwoma innymi samcami otrzymał 2 x J-CACIB tym samym zrobił kolejny krok ku Młodzieżowemu Interchampionatowi i rozpoczął Młodzieżowy Championat Słowacji !!

Pojechała z nami również nasza Eevee - BLUE RHAPSODY Lanturn - otrzymała 2x ocenę doskonałą lokatę II oraz r.CAC do skończenia Championatu Słowacji brakuje jej jednego CAC albo jednego r.CAC. Także jeszcze się na Słowację wybierzemy ^^

Nasz wychowanek Key - Bleper's KEY TO HEART LANTURN - otrzymał 2 x ocenę doskonałą i V-CAC, oraz spełnił wszystkie warunki aby stać sie nowym Championem Słowacji Weteranów !! To już 3 tytuł w klasie weteranów tego 11-letneigo chłopaka :D !!!

Dziękuję cioci Ewelinie za profesjonalną prezentację i cudowny grooming <3

14.01.2024r. - Parker młodzieniaszek ;)

 

Dzisiaj Parker - PARKER Forever Together zaprezentowany przez swoją hodowczynię na Krajowej Wystawie Psów Raoswych w Grodzisku Mazowieckim otrzymał ocenę doskonałą lokatę 1 na dwa zgłoszone pieski oraz Zwycięzcę Młodzieży (JCAC) !! To kolejny krok w drodze do Młodzieżowego Championatu !!

Dziękuję Agnieszka za pomoc <3

06.01.2024r. - Nowy sezon wystawowy

 

W tym roku bardzo wcześnie zaczęliśmy nasz sezon wystawowy, który otworzył nasz mały Parker - PARKER Forever Together wgraczając w klasę młodzieży. Razem z ciocią Dominika pojechał do Gdyni na dwie międzynarodowe wystawy.

W pierwszy dzień pokonał swoich 3 konkurentów i uzyskał ocenę doskonałą lokatę 1, Zwycięzca Młodzieży, JCACIB oraz tytuł Najlepszy Junior w Rasie :)

Drugiego dnia otrzymał ocenę doskonałą lokatę 3 na 4 zgłoszone pieski.

Parker w ten weekend rozpoczął drogę do Młodzieżowego Championatu Polski oraz Młodzieżowego Interchampionatu !!

01.01.2024r. - Nowy Rok :)

 

Pełną parą wchodzimy w Nowy Rok, mamy nowe plany nowe i stare marzenia do spełnienia :) Do dzieła !!!!!!!!!