11.11.2010r.

Molly szybko rośnie jej zdjęć wciąż przybywa :) Dokończyłam galerię 8-12 miesięcy i rozpoczęliśmy nową zatytułowaną "Od 1-2 lat" :) Uzupełniłam także galerię z wystaw :)

Życzę miłego oglądania.

19.10.2010r.

Dzisiaj w ten jesienny Dzień Ja i Molly obchodzimy swoje urodzinki :)

Ale to nie tylko nasze święto to także uroczystość całego rodzeństwa Mollisi z miotu "F"

Pragnę Im i Ich Właścicielom złożyć najserdeczniejsze życzenia z tej okazji.

Molly, Mafia, Aza, Fjodor, Filon
Wam życzę szczególnie aby tych ukończonych roczków było jak najwięcej, mnóstwa zabaw i spędzania czasu ze Swoimi Pańciami :)


Dużo zdrówka moje słoneczko :)

Gdy się urodziła w moje urodziny nie miałam pojęcia że ta cudowna suczka kiedyś będzie z nami :) Tak bardzo się cieszę że to właśnie ją Pani Tania i Kola nam powierzyli. I choć wiem że nie jesteśmy super właścicielami, dopiero się wszystkiego uczymy to z biegiem czasu będzie lepiej i lepiej :)
Dziękuję jeszcze raz za to kochane stworzonko, które zasypia pod naszym łóżkiem i dziwnym zbiegiem okoliczności budzi się na nim :rotfl: , które daje nam wiele radości ciesząc się gdy wracamy do domu, idziemy na spacer czy po prostu bawimy się :) Które nas rozbraja na każdym kroku, z którego możemy być dumni. Dziękujemy za te spanielowe oczka, skórzasty nosek :lol: :)

Dziękujemy Wam za Molly....

KLUBOWA WYSTAWA SPANIELI I PSÓW DOWODNYCH CZERNIEJEWO 2010

2010-09-22

Na klubowej wystawie nie poszło nam najlepiej. Jednak miła rodzinna atmosfera zrekompensowała nam wszystko. Organizatorzy wystawy spisali się wspaniale dla każdego były upominki, dla nikogo nie zabrakło kawałka spanielowego tortu :D będę długo wspominała ciepło tę wystawę. Wielkie gratulacje dla Blepersowej rodzinki :D Więcej w dziale wystawy...

Na stronie pojawiła się galleria Molly na razie zdjęcia które były na poprzedniej wersji strony już niedługo aktualne zdjęcia :)

 

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH WARSZAWA 2010

2010-09-13

Nasza dziewczynka na sobotniej wystawie uzyskała ocenę doskonałą lok.I, Najlepszego Juniora w Rasie i razem ze swoim hodowcą na BIS-ach Juniorów zajęli II miejsce :D Jesteśmy bardzo dumni :) Więcej w dziale wystawy....

Nasza strona od dzisiaj działa pod adresem www.forestsfragrance.com.pl w systemie Joomla. Jeszcze kilka działów jest nieuzupełnionych ale wkrótce to nadrobię, w pierwszej kolejności zajmę się Gallerią :)

XXII KRAJOWA KUJAWSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH WŁOCŁAWEK 2010

2010-09-08

Molly na Włocławskiej wystawie w wieku 10,5 miesiąca spełniła wszystkie warunki do uzyskania tytułu Młodzieżowy Championat Polski !!! Jesteśmy ogromnie dumni z naszej dziewczynki :)

Więcej w dziale wystawy....


IV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH BIAŁYSTOK 2010

2010-09-02

Na wystawie w Białymstoku, Molly uzyskała drugi wniosek na Młodzieżowego Championa Polski, z Czego się ogromnie cieszymy :D Poza tym w porównaniu okazała się Najlepszym Juniorem w Rasie i na finałach BIS Junior zdobyła drugie miejsce :D Pogoda średnio dopisała raz padało a raz świeciło słońce ale i tak było bardzo miło i wesoło :)

Wielkie brawa dla Molly i ogromne podziękowania dla Pana Koli za tak wspaniałe zaprezentowanie Molliśki :D

XIV KRAJOWA MIEDZIOWA WYSTAWA W LEGNICKIM POLU 2010

2010-08-12

Na wystawach w Legnickim Polu Molly w bardzo ładnym stylu rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski i chociaż jednego dnia nam się kompletnie nie powiodło to kolejny zaowocował nie tylko pierwszym Zwycięzcą Młodzieży ale także Zwycięzcą Rasy i czwartym miejscu w finałach grupy 8 :) W Niedzielę Mollinka zachowała się pięknie, dała się "zbadać" bez żadnego stresu, pobiegła też ładnie, a to wszystko nie stało by się bez pomocy i rady naszej hodowczyni Pani Tatiany Kasjan oraz Milenie Seidel z hodowli RENMIL, która kilka razy pogłaskała Molly przed wejściem na ring, dzięki temu mała się rozluźniła, rozbawiła. Milena dziękuję za gumę do żucia która okazała się znakomita na stres wystawowy :D, za wsparcie i miłą atmosferę na wystawie :)


MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA W WARSZAWIE 2010

2010-07-16

Nasza mała dziewczynka na międzynarodowej wystawie w Warszawie ostatni raz wystąpiła w klasie szczeniąt. W stawce trzech suczek zajęła lokatę pierwszą z oceną wybitnie obiecującą i tym samym otrzymała tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie.

Mollisię wystawiał Pan Kola profesjonalny Handler i hodowca. Przepięknie pokazał Molly, za co jesteśmy Mu ogromnie wdzięczni i Serdecznie Dziękujemy za jego pracę :)

Pogoda dawała wszystkim do wiwatu, było bardzo gorąco, psy i ludzie wyczerpani, nie chcieliśmy męczyć małej dłużej i po ocenach zebraliśmy się do domku :D Gdzie czekała na nas chłodna woda w basenie, oczywiście dla Mollisi też :D

Przed nami długa droga, kolejne wystawy, mnóstwo pracy, ale i zasłużony urlop :D

XXXII MAZOWIECKA WYSTAWA W PŁOCKU 2010

2010-06-02

Cieplutka niedziela, dużo psów, trochę stresu, bardzo miła i przyjazna atmosfera :D Tak krótko można opisać wystawę w Płocku :) Molly w klasie szczeniąt otrzymała ocenę Wybitnie Obiecującą lokatę I i tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie :) oraz wyczerpującą ocenę :D

 

Coś nowego :)

2010-05-13

Postanowiłam popracować trochę nad tą stroną :) Najpierw uporządkowałam dział "Linki" zrobiłam poddziały aby wszystko było czytelniejsze :)

Dodałam ok 80 zdjęć do Galerii Molly (4 zdj. do galerii nr4 oraz galerię 5-6)

Jak widać w menu głównym, niedługo ukaże się nowy dział "Wiedza o Rasie" mam zamiar umieścić tu wiele informacji na temat Cocker Spanieli Angielskich :)

XXIX MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA W OPOLU 2010

2010-04-29

Molly dorasta, awansowała już do klasy szczeniąt i w tej właśnie klasie wystąpiliśmy w Opolu, Molly dostała ocenę wybitnie obiecującą lok. 2. Coraz lepiej nasze maleństwo odnajduje się na wystawach z czego się bardzo cieszymy :D

XV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA W KATOWICACH 2010

2010-04-01

Razem z Molly zadebiutowaliśmy na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Katowicach. Molliśka otrzymała ocenę Wybitnie Obiecującą i tytuł Najlepszego Baby w Rasie (Best Baby). Wystawa bardzo nam się podobała :D Byliśmy maksymalnie zdenerwowani, ale jakoś poszło. Wiemy nad czym musimy teraz pracować aby, kolejna wystawa była równie udana :D

 

Nowe zdjęcia :)

2010-03-18

Dzisiaj dodałam do Gallerii Molly nowe zdjęcia (galeria 3 i 4), a także odebraliśmy rodowód i na jego podstawie zrobiłam internetową jego wersję ze zdjęciami rodziny Molliśki :D

Cztery Miesiące :)

2010-02-22

Witam

Molly 19 lutego skończyła 4 miesiące swojego życia :) Z tej okazji zdjęcie w postawie :)

Dodałam także Księgę Gości w której można dokonywać swoje wpisy :)


Galeria

2010-02-08

Witam

Dzisiaj dodałam dwie pierwsze galerie z Molly w roli głównej, galleria jest zrobiona technologią flash i niektórzy mogą nie mieć odpowiedniej "wtyczki" zainstalowanej w swojej przeglądarce. Gdy wejdzie się na stronę i nie pokażę się galeria wystarczy postępować według linku który się pokaże zamiast zdjęć na górze strony :)

POZDRAWIAM :)

Otwarcie

2010-02-01

Witam Wszystkich na stronie mojej małej Molly, na razie nie jest w całości zbudowana ale postaram się nadrobić to i wrzucić chociaż galerię małej :)

Pozdrawiam Wszystkich :)