20.11.2014r.

Dzisiaj urodził się trzeci miot w naszej hodowli, mamusią została Roni - Bleper's FOLLOW YOUR HEART. Na świat przyszło 2 chłopców niebiesko srebrnych, 1 chłopiec pomarańczowy z przesianiem oraz 2 dziewczynki pomarańczowe z przesianiem :) Mama i maluszki czują się dobrze :)

05.10.2014r.

Wybraliśmy się na dwie wystawy do Rybnika. Leia - A' Princess Leia EBONY EMPIRE w sobotę uzyskała ocenę doskonałą, lokatę drugą. W Niedzielę poszło nam lepiej i wróciliśmy do domku z oceną doskonałą lokata pierwszą, CWC i BOS. Leia na tej wystawie rozpoczęła drogę do tytułu Champion Polski.

27.09.2014r.

Kolejny wspaniały występ Keya tym razem na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu. Młody uzyskał ocenę doskonałą lokatę pierwszą i CWC. Rozpoczął drogę do tytułu Championa Polski. Jestem bardzo dumna z Eweliny i Keya !!!!!!!!

25.08.2014r.

Key wystąpił na Wystawie Międzynarodowej w Sopocie w konkurencji 4 psiaków w klasie młodzieży, uzyskał ocenę doskonałą lokatę pierwszą :) tytuł Zwycięzca Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie. Tym samym na tej wystawie został Nowym Młodzieżowym Championem Polski !!!!!!

Serdecznie podziękowania dla Eweliny :* i dla Sary która tego dnia wystawiała Key-a :)

08.06.2014r.

W Raciborzu na Krajowej Wystawie Psów Rasowych Key i Ewelina znowu poszaleli :) Uzyskując wspaniałe wyniki: ocena doskonała lokata I, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięstwo Rasy oraz na finałach Grupy 8 zajęli III miejsce !!!!!!!!!!!! Gratulacje !!!

 

24.05.2014r.

Niestety zarodki które były w brzuszku Roni nie przyjęły się :( Kolejną próbę planujemy na jesień/zimę 2014r.

18.05.2014r.

Na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Bytomiu Key pokazał się wspaniale otrzymał ocenę doskonałą lokatę pierwszą, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie oraz tytuł Zwycięzca Rasy. Tym samym rozpoczął drogę do uzyskania Młodzieżowego Championatu. Gratulacje dla Was Ewelina i Key :)

26.04.2014r.

Key ponownie udał się na zmagania ringowe tym razem do Opola na wystawę Międzynarodową :) Wraz z Eweliną uzyskali bardzo dobre wyniki :) Ocena doskonała lokata II.

29.03.2014r.

Nasza wychowanka Bleper's KISS ANGEL LANTURN zadebiutowała na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Jarosławiu, razem ze swoja właścicielką otrzymały wspaniałe rezultaty: ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie i Zwycięzca Rasy !!!!! Serdecznie Gratuluję !!!!! :)

23.03.2014r.

Dzisiaj swoje pierwsze urodzinki obchodzi nasza kochana Leia vel Leisik :) Wszystkiego Najlepszego królewno :*

22.03.2014r.

Zaczęliśmy nasz osobisty sezon wystawowy, od naszej ulubionej wystawy międzynarodowej w Katowicach :) Nasze dziewczynki pokazały sie bardzo ładnie z czego bardzo się cieszę, nie zawojowałyśmy z byt wiele ale będzie coraz lepiej :D

 

A' PRINCESS LEIA Ebony Empire
klasa młodzieży doskonała lokata 3

 

Bleper's FOLLOW YOUR HEART
klasa championów doskonała lokata 2

 

Bleper's KEY TO HEART LANTURN
klasa młodzieży doskonała lokata 3

Skorzystaliśmy z okazji i zrobiliśmy sobie zdjęcie z Tatą Roni Filipkiem i powstała taka rodzinna fotka :) Od lewej...

Filip - FILIP Bleper's ( tata Roni)
Roni - Bleper's FOLLOW YOUR HEART (mama Keya)
Key - Bleper's KEY TO HEART LANTURN

04.01.2014r.

Ten rok zaczął się o wiele lepiej niż poprzedni przywitał Nas narodzinami Naszej córeczki Amelki :* Mamy nadzieję że Nasz Skarb pokocha rodzinne psiaki tak samo jak rodzice :)

Witamy na świecie Amelko :*

Nadal Szukamy Mollisi

W niedzielę 6.01.2013r. zaginęła nasza ukochana Molly, ktokolwiek ją zobaczy błagam o kontakt. Proszę Wszystkich przyjaciół i znajomych o wysyłanie e-maili gdzie tylko się da gdyż malutka może być obecnie w każdej części kraju.