11.10.2015r.

W Niedzielę my bawiliśmy się na Chrzcinach a Nasze pieski walczyły w Zabrzu :) RMEMBER THIS FRAGRANCE Lanturn pod opieką handlera wybiegała ocenę doskonałą lokatę 1, Zwycięzcę Młodzieży (JCAC). Tym samy Angie ukończyła w wieku 10 miesięcy Młodzieżowy Championat Polski !!! dziękujemy bardzo Koli za wystawienie i opiekę nad Angie :)

RMEMBER THIS FRAGRANCE Lanturn FCI - Młodzieżowy Champion Polski !!!

Na tej samej wystawie nasz młody reproduktor Bleper's (FCI) KEY TO HEART LANTURN otrzymał ocenę doskonałą lokatę 1, zdobył CWC tytuł Najlepszego Psa w Rasie i tym samym został Nowych Championem Polski !!

 

Więcej informacji w dziale WYSTAWY -->

10.10.2015r.

W Sobotę Na Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich w Spale zadebiutowała nasza malutka LAYLA Lanturn - Józefinka :) otrzymała ocenę wybitnie obiecującą lokatę 1 :D Maleństwo dzielnie pokazało się na ringu :D RMEMBER THIS FRAGRANCE Lanturn tym razem ocena doskonała lokata 2 :)

Dorosły Championat rozpoczęła FLOWING MELODY Lanturn zdobywając ocenę doskonałą lokatę 1 i CWC !!! Serdecznie Gratuluję właścicielom Nutki Karolinie i Piotrowi i życzę dalszych Sukcesów :D Jestem podwójnie dumna bo Nutka to pierwszy Lanturniaczek jaki pojawił się na świecie :)

Dziękuję Karolinie, Ani, Marcie, Magdzie za wspólny spędzony czas i gratuluję sukcesów <3

04.10.2015r.

Na Krajowej Wystawie Psów Mysliwskich w Bydgoszczy jedna z naszych wychowanek młodziutka REMEMBER THIS HAPPINESS Lanturn, wybiegała ocenę doskonalą z lokatą 1, Zwycięzcę Młodzieży (tym samym swój drugi wniosek na Młodzieżowego Championa Polski) oraz Najlepszego Juniora w Rasie. Jestem bardzo dumna i Gratuluje ogromnie właścicielce Friggi i życzę dalszych sukcesów i wytrwałości !!!

06.09.2015r.

Właśnie wróciliśmy z Krajowej Wystawy w Iłży, oceniał nas sędzia Dusko Piljevic z Serbii, wieloletni hodowca Cocker Spanieli Angielskich !!! Angie pokazała się bardzo ładnie :D Otrzymała ocenę doskonałą Zwycięzcę Młodzieży oraz w porównaniu z psem tytuł Najlepszy Junior w Rasie  :) Cieszymy się bardzo że mała podobała się tak znanemu i cenionemu sędziemu !!!!!!

RMEMBER THIS FRAGRANCE Lanturn FCI

30.08.2015r.

Tym razem wreszcie my ruszyliśmy się z domu i zgłosiliśmy na Międzynarodową Wystawę w Białymstoku naszą młodziutką Angie, która wspaniale zadebiutowała w klasie młodzieży w wieku 9 miesięcy i 10 dni, uzyskała ocenę doskonałą lokatę 1, Zwycięstwo Młodzieży tym samym zdobyła swój pierwszy wniosek na Młodzieżowego Championa Polski :) Dziękuję bardzo Koli który tak cudownie prezentował Angie w ringu !!!!!!!

RMEMBER THIS FRAGRANCE Lanturn FCI

22-23.08.2015r.

Na Międzynarodowej wystawie w Sopocie dzielnie się spisały dziewczynki z naszej hodowli. Właścicielom serdecznie gratulujemy i życzymy coraz większych sukcesów !!!!!!!! Więcej informacji w dziale Wystawy.

 

FLOWING MELODY Lanturn FCI

18.08.2015r.

Maluchy z miotu L mają swoje domki :) Dużo dużo lat szczęścia życzę szczeniaczkom :*

24.05.2015r.

 

REMEMBER THIS FRAGRANCE Lanturn w wieku 6 miesięcy zadebiutowała na wystawie w klasie szczeniąt, otrzymując ocenę wybitnei obiecującą lokatę 1, młoda pokazała się bardzo ładnie :) Na tej samej wystawie jej siostra REMEMBER THIS HAPPINESS Lanturn uzyskała ocenę wybitnie obiecującą lokatę 2. Gratulacje dla Właścicielki Friggi :)


 

17.05.2015r.

Dzisiaj urodziła się para prześlicznych szczeniąt po naszym młodym reproduktorze Bleper's KEY TO HEART LANTURN i suczce A' Princess Leia Ebony Empire. Więcej informacji o maluszkach już wkrótce.


08.03.2015r.

Wszystkie maluszki z miotu R mieszkają już w nowych domkach. Życzę Im i Ich Właścicielom dużo wspólnych, szczęśliwych lat życia.

23.02.2015r.

Mam kilka nowych aktualizacji :) Zaczniemy od szczeniąt: Mała REMEMBER THIS HAPPINESS Lanturn pod koniec stycznia wyjechała do nowego domku. Zamieszkała z przecudna rodzinką, żyj w zdrowiu i szczęściu "Kluseczko"


Dostaliśmy Młodzieżowy Championat Polski naszego chłopczyka Bleper's (FCI) Key To Heart Lanturn,  jeszcze raz serdecznie gratuluję i jednocześnie dziękuję z całego serca współwłaścicielce Keya Ewelinie za to że tak cudownie opiekuje się młodym :*


Zrobiliśmy także prześwietlenie stawów biodrowych wynik badania HD A :) Oraz Key uzyskał uprawnienia hodowlane i jest już REPRODUKTOREM.